Blog zapoznający z tematem mizoandrii. Propagujący mizoandrię. Ociekający mizoandrią. Mizoandryczny aż do szpiku kości.
Kategorie: Wszystkie | porady wszelakie | rozrywka | złote myśli
RSS
niedziela, 13 maja 2007
Chromosom prawdę Ci powie

Dzisiaj w prosty sposób uzasadnię tezę, że kobieta jest stworzeniem wyższego rzędu niż mężczyzna. Generalnie stwierdzenie to jest dogmatem, więc nie powinno wymagać udowadniania, niemniej jednak jest parę niedowiarków, którzy za nic mają sobię tę odwieczną prawdę. Dlatego im dedykuję ten wpis. Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli.

Każdy kto skończył choćby szkołę podstawową, wie, że mężczyźni tym różnią się od kobiet, że zamiast dwóch chromosomów X posiadają tylko jeden chromos X oraz drugi chromosom Y. Proszę popatrzeć jak wygląda chromos Y - jest to chromosom X bez jednej nóżki. Stąd należy wyprowadzić wniosek, że mężczyzna jest wybrakowaną kobietą, tak jak Y jest wybrakowanym X. W tej jednej jedynej nóżce skupiona jest przewaga kobiet nad mężczyznami. Nikt chyba nie zaprzeczy, że skoro kobiety mają więcej materiału genetycznego, to są istotami genetycznie wyższymi od mężczyzn. Ileż to ważnych informacji może zawierać jedna nóżka chromosomu? Jest to pytanie retoryczne, bo życie codzienne dostarcza nam niezłomnie wiele dowodów wyższości rasy kobiecej nad rasą męską. Widząc stado pijanych kibiców (płci męskiej, a jakże!) drących się jak stado koczkodanów, nie mamy żadnych wątpliwości, co do ich bliskiego związku z w/w małpą. [W tym miejscu chciałabym przeprosić wszystkie koczkodany za niefortunne porównanie z chołotą zwaną popularnie mężczyznami.]

Ktoś może w tym miejscu zrobić głupią uwagę na temat tego, że mężczyźni mają przecież dodatkową nóżkę, tylko nie w chromosomie, ale na zewnątrz ciała (oczywiście tak głupia uwaga mogłaby pochodzić tylko i wyłącznie od jakiegoś obszczymura). Otóż, posiadanie organów płciowych na zewnątrz ciała jest totalną głupotą. Część ta jest narażona na negatywny wpływ czynników zewnętrznych oraz na różnego rodzaju urazy, a co za tym idzie, osobnik taki może zostać tej części ciała w ogóle pozbawiony... i już nie będzie miał dodatkowej nóżki. To jest kolejny dowód na to, że kobiety są istotami wyższymi niż mężczyźni. Nas jest trudniej pozbawić organów rodnych, tak ważnych dla każdego żyjącego stworzenia.

 Mam nadzieję, że ten krótki wykład przekonał pozostałą jeszcze (nie wiadomo z jakich przyczyn) garść niedowiarków, do tego że kobiety mają przewagę nad obszczymurami.

21:42, warrior_princess
Link Komentarze (13) »