Blog zapoznający z tematem mizoandrii. Propagujący mizoandrię. Ociekający mizoandrią. Mizoandryczny aż do szpiku kości.
Blog > Komentarze do wpisu
Miejsce mężczyzny jest przy garach
http://pl.youtube.com/watch?v=36iNMV3_E8s
poniedziałek, 20 sierpnia 2007, warrior_princess

Polecane wpisy

  • Molestowanie na uczelniach

    Ostatnio została podniesiona przez jedną z Czytelniczek bardzo ważna kwestia molestowania seksualnego na uczelniach. Moja rada w takiej sytuacji jest jedna: nag

  • Kolejna porcja rozrywki

    Z okazji wczorajszego Prima Aprilis pozwolę sobie dzisiaj na kolejny seksistowski żart pod adresem facetów. Ostatnio był wpis na temat obszczymurów, więc dowcip

  • W ramach rozrywki

    Zapewne większość w Was zna setki seksistowskich kawałów na temat kobiet. Z tego powodu dla równowagi zamierzam zamieszczać na tym blogu seksistowskie kawały na

Komentarze
Gość: paskudka, *.zetosa.com.pl
2008/02/16 12:57:39
Taaak jeeest!!! Mity greckie nie są głupie! Otwiepam Parandowskiego i cytuję: "Na radzie olimpijskiej postanowiono oddać Heraklesa za karę na trzyletnią służbę do królowej Omfalii(...)Miała piękne państwo, wielki dwór i niezmierne bogactwa(...)Herakles więc musiał zrzucić okrycie z lwiej skóry i przwdziać szaty niewieście, a zamiast ukochanej maczugi dano mu kądziel do ręki i posadzono przy krosnach(...)Omfala przystroiła się w zbroję bohatera i na oczach całego dworu biła go pantoflem po gębie.
-
Gość: mizogin, *.multimo.gtsenergis.pl
2008/06/22 13:43:40
Ja zawsze gotuję sam, bo kobiety tego naturalnie nie POTRAFIĄ robić. Marnują czas i produkty, a dania wychodzą absolutnie niejadalne. :)
A co do mitów greckich, to prawda wyszła na jaw jakie baby są mściwe i podłe, Typowe rewanżystki w stylu braci Kaczyńskich - chore z nienawiści do mężczyzn, którzy doskonale potrafią BEZ nich się obejść.
Gorąco polecam rozwinąć mit spartański o zrzucanie ze skał wszystkich noworodków płci męskiej oraz jego nowoczesną formę - po zdiagnozowaniu męskiej płci płodu, natychmiastowe jego usunięcie. :)))

Czy prowadzi się już konkretne badanie w dziedzinie dzieworództwa?
-
Gość: mysia, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2010/02/19 22:58:49
prowadzi się takie badania i już można spłodzić dziecko dwóch kobiet. no problem- mężczyźni to istoty złe z natury odpowiedzialne za wszelkie nieszczęśnia typu: mafia, wojny, gwałt, przemoc, zanieczyszczenie środowiska, zmuszanie do prostytucji, dyskryminacja kolorowych, kobiet itd... Ich cechy gatunkowe- niesłuszne przekonanie o własnej wielkości (megalomania), niedostrzeganie swoich ewidentnych wad, pycha, egocentryzm, brak uczuć wyższych, brak miłosierdzia, okrucieństwo, mściwość, brutalność, zwalanie całej winy za popełnione przestępstwo na swoją ofiarę (np. w przypadku gwałtu), nienawiść do kobiet (kobietobójstwo w Meksyku-5000 ofiar, które zginęły gwałcone i torturowane kilka dni tylko dlatego, że są kobietami) specjalne oddziały na Salwadorze wyspecjalizowane w zabijaniu kobiet maczetami, obrzezanie w Afryce, (by zadowolić mężczyzn, którzy nie chcą za żony nieokaleczonych dziewcząt), molestowanie w pracy 90% ofiar to kobiety, przemoc domowa, sadyzm, kręcenie filmów porno z zabijaniem ofiar (głównymi odbiorcami są mężczyźni a ofiarami kobiety), coś jeszcze? za coś jeszcze mamy was lubić? Grzechy kobiet to pikuś w porównaniu z luobójstwem.
-
Gość: kiler, *.ssp.dialog.net.pl
2010/04/27 21:38:43
"mafia, wojny, gwałt, przemoc, zanieczyszczenie środowiska, zmuszanie do prostytucji, dyskryminacja kolorowych" to wszytsko jest także wina kobiet. Nie gadaj o dyskyminacji mobiet, takie przypadki się zdarzają, ale w gruncie rzeczy to my mężcźyźni jesteśmy dyskryminowani, przykładów moge ci wiele podać"niedostrzeganie swoich ewidentnych wad, pycha, egocentryzm, brak uczuć wyższych, brak miłosierdzia, okrucieństwo, mściwość, brutalność, zwalanie całej winy za popełnione przestępstwo na swoją ofiarę" now więc:
1. niedostrzeganie swoich wad- to robią głownie kobiety
2. brak uczuc wyższych milośeirdzia- w tym prym wiodą kobiety sam sie o tym nie raz boleśnie przekonałem.
3."okrucieństwo, mściwość, brutalność" w tym szczególnie wiodą prym kobiety, naukowo udwowdnione jest, że kobiety potrafią być conajmniej 2 razy brutalniejsz od facetów. Myślisz, że dlaczego ciągle wzrasta liczba mężczyzn nie chcących małżeństwa. Myslisz, że jest to spowodowane naszym brakiem uczuć, mylisz się, ;przez wasze zachwanie my mężczyźni zaczynamy sie zastanawiać czy naqm sie to wogóle opłaca.
" molestowanie w pracy 90% ofiar to kobiety, przemoc domowa, sadyzm" przemoc domowa i molestowanie dotyczy także mężczyzn, ale nie dziwie się że zamiasst spojrzeć na problem z innej strony wolisz pluć jadem.