Blog zapoznający z tematem mizoandrii. Propagujący mizoandrię. Ociekający mizoandrią. Mizoandryczny aż do szpiku kości.
Blog > Komentarze do wpisu
Chromosom prawdę Ci powie

Dzisiaj w prosty sposób uzasadnię tezę, że kobieta jest stworzeniem wyższego rzędu niż mężczyzna. Generalnie stwierdzenie to jest dogmatem, więc nie powinno wymagać udowadniania, niemniej jednak jest parę niedowiarków, którzy za nic mają sobię tę odwieczną prawdę. Dlatego im dedykuję ten wpis. Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli.

Każdy kto skończył choćby szkołę podstawową, wie, że mężczyźni tym różnią się od kobiet, że zamiast dwóch chromosomów X posiadają tylko jeden chromos X oraz drugi chromosom Y. Proszę popatrzeć jak wygląda chromos Y - jest to chromosom X bez jednej nóżki. Stąd należy wyprowadzić wniosek, że mężczyzna jest wybrakowaną kobietą, tak jak Y jest wybrakowanym X. W tej jednej jedynej nóżce skupiona jest przewaga kobiet nad mężczyznami. Nikt chyba nie zaprzeczy, że skoro kobiety mają więcej materiału genetycznego, to są istotami genetycznie wyższymi od mężczyzn. Ileż to ważnych informacji może zawierać jedna nóżka chromosomu? Jest to pytanie retoryczne, bo życie codzienne dostarcza nam niezłomnie wiele dowodów wyższości rasy kobiecej nad rasą męską. Widząc stado pijanych kibiców (płci męskiej, a jakże!) drących się jak stado koczkodanów, nie mamy żadnych wątpliwości, co do ich bliskiego związku z w/w małpą. [W tym miejscu chciałabym przeprosić wszystkie koczkodany za niefortunne porównanie z chołotą zwaną popularnie mężczyznami.]

Ktoś może w tym miejscu zrobić głupią uwagę na temat tego, że mężczyźni mają przecież dodatkową nóżkę, tylko nie w chromosomie, ale na zewnątrz ciała (oczywiście tak głupia uwaga mogłaby pochodzić tylko i wyłącznie od jakiegoś obszczymura). Otóż, posiadanie organów płciowych na zewnątrz ciała jest totalną głupotą. Część ta jest narażona na negatywny wpływ czynników zewnętrznych oraz na różnego rodzaju urazy, a co za tym idzie, osobnik taki może zostać tej części ciała w ogóle pozbawiony... i już nie będzie miał dodatkowej nóżki. To jest kolejny dowód na to, że kobiety są istotami wyższymi niż mężczyźni. Nas jest trudniej pozbawić organów rodnych, tak ważnych dla każdego żyjącego stworzenia.

 Mam nadzieję, że ten krótki wykład przekonał pozostałą jeszcze (nie wiadomo z jakich przyczyn) garść niedowiarków, do tego że kobiety mają przewagę nad obszczymurami.

niedziela, 13 maja 2007, warrior_princess

Polecane wpisy

  • Złota myśl

    Gdyby mężczyźni mogli zachodzić w ciążę, aborcja byłaby sakramentem.

  • Sławną być...

    Najdroższe Panie! Wchodzimy na przeglądarkę Google i wpisujemy 'mizoandryczny' - na drugim miejscu powinien Wam się wyświetlić właśnie mój blog. Brawa,

  • Poradnik dla źle zakochanych cz. II

    Dzisiaj druga część obiecanego już wcześniej poradnika dla źle zakochanych. Tym razem zajmiemy się przypadkiem, gdy obiekt naszych westchnień pracuje razem z na

Komentarze
romsheff
2007/08/20 22:29:25
Już "Seksmisja" udowodniła, że kobiety mogą się obejść (rozmnażać) bez mężczyzn.
-
Gość: libera, *.internetdsl.tpnet.pl
2007/11/27 18:02:47
dlaczego mowisz: rasa ludzka, rasa meska? a moze po prostu Czlowiek? moze Ludzie?
wymieniasz tylko te przyklady, ktore Tobie odpowiadaja! to przystoi kobiecie?
ciekawa jestem ile masz lat i kiedy zmieni sie Twoje podejscie do plci odmiennej (i rownie pieknej - jesli tylko sie postaraja =))
pozdrawiam
-
Gość: , 193.138.110.*
2008/01/07 16:20:53
Może i penisy są bardziej narażone na "urwanie", ale o ile przypadki kastracji mężczyzn są naprawdę rzadkie, o tyle grzybice pochwy są plagą kobiet ;)
-
Gość: mizogin, *.multimo.gtsenergis.pl
2008/06/22 14:01:15
Okazuje się, że pantofelek (Paramecium tetraurelia) ma więcej materiału genetycznego niż kobieta. Wynikałoby z tego (jak sugeruje MĄDRY artykuł), że baby są na etapie rozwoju bakterii lub wirusów :D
Hahahaha!
-
Gość: RobertD, *.ptim.net.pl
2009/03/18 20:56:17
Kobieto idź się leczyć. Twoja nienawiść do mężczyzn przekracza dopuszczalne granice. Chromosom X jest nie tylko chromosomem płciowym. Są tam zakodowane bardzo ważne dla ludzkiego ciała informacje, nie związane z płcią. Poza tym drugi chromosom X kurczy się w tzw. ciałko Barra. Kobieta ma więc tylko jeden aktywny chromosom, który nie do końca jest chromosomem płciowym. Czy z tego wynika, że jest gorsza?
-
Gość: Amon, *.chello.pl
2009/09/30 16:14:25
Biedne dziecko to mężczyźni wynaleźli internet oraz blogi.
Żyjesz w naszym świecie , możesz tu pisać co chcesz ale to nie zmieni
faktu ,że jak zobaczysz faceta z kasą to polecisz za nim jak dziwka
bo taka jest natura kobiety.
-
Gość: Raw, *.chello.pl
2009/09/30 16:14:49
Idź obciągnij swojemu facetowi..
-
2010/09/01 21:01:01
Faceci są tacy upośledzeni. Nawet oryginalnych inwektyw nie potrafią wymyślić. Ech, co za nuuuuuuda. I jak tu nie wierzyć z mój wywód.
-
Gość: , *.ssp.dialog.net.pl
2010/09/11 19:13:05
"Faceci są tacy upośledzeni. Nawet oryginalnych inwektyw nie potrafią wymyślić. Ech, co za nuuuuuuda. I jak tu nie wierzyć z mój wywód" bo my nie jesteśmy tacy jak wy. Ktoś kiedyś powiedział, że najgorsze ch..e tego swiata to kobiety sądząc po waszych agresywnych zachowaniach i po blogu miał rację.
-
Gość: , *.centertel.pl
2011/05/28 18:03:36
brawa dla autorki!
-
Gość: Nomad, *.contium.pl
2012/03/08 14:33:44
No jeśli to nie jest troll to....

AHHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!! TROLOLOL!! XD
-
Gość: Kocimięta, *.net.pl
2012/08/10 18:19:28
Zgadzam się z humorystycznym i błyskotliwym artykułem autorki ;] mężczyźni są odpowiedzialni za zło świata. Ich agresja i zerowa inteligencja emocjonalna doprowadza do pedofili, mordów, wojen, gwałtów. Tyle chyba wystarczy każdemu.
-
Gość: Widmo Geniusza, 78.8.25.*
2013/05/11 15:31:14
Droga Pani. Przeczytałem elaboraty Pani autorstwa i mam następującą propozycję. Chcę zaprosić panią do udziału w honorowym pojedynku 1 vs 1. Skoro kobiety są lepsze od nas tuszę, iż pani sobie poradzi i rzecz jasna stawi się pani sama, bez wsparcia osobników płci męskiej. To byłaby wyjątkowa hipokryzja. Mam nadzieję, że nie zasłoni się też pani tym ogranym quasi argumentem feministek, że przemoc jest obrzydliwa i jest bronią słabych( wygodne czyż nie). Nawet jeżeli tak jest to z pewnością jako płeć lepsza jest pani posiadaczką odpowiednich atrybutów żeby dać sobie ze mną radę. Jeżeli zaś pani odmówi to wyjdzie na to, iż wszystkie przekazane przez Panią treści są czczymi słowami i hipokryzją. Ja stawię się z pewnością. Dotrzymuję słowa.